Probíhá Akce prvák!

Jsi nový na škole? Nevíš, kde je místnost T2:A3-51? Kde je automat s jídlem? Kudy do studovny? Zeptej se u vstupu v rámci Akce prvák!

Během právě probíhající Akce prvák stojí u vstupu na fakultu dobrovolníci v červených tričkách, který rádi ochotně poradí všem nováčkům, kudy kam. Mají také propagační letáky, Průvodce prváka (pro ty, kteří ho založili, nebo ztratili), mimo jiné i leporelo studenta (viz. foto).

Akce potrvá do středy prakticky přes celý den, navazuje na ní ve čtvrtek akce Žij studentský život, který se koná přímo před budovou FEL v Dejvicích (první budova ČVUT od metra), prakticky celý den – od 9 do odpoledne.

A nesmíme zapomenout na SOA, neboli Strahov OpenAir, který se koná ve středu od 14 hodin do večera. Tato akce má tak širokou podporu školy, že dokonce pan rektor vyhlásil od 14 hodin rektorské volno pro všechny studenty ČVUT!

Více info na www.strahovopenair.cz