Summer is gone party – Poznej BEST Spirit!

Bájný BEST Spirit… Příběhy o něm rezonují celou Evropou. Šeptá se o něm ve studentských kruzích od Kanárských ostrovů až po dalekou Sibiř. Zvěsti o něm přesahují hranice Evropy… Jak ho ale definovat? Jak ho popsat? BEST Spirit nelze popsat, ten se musí zažít. A vám se k tomu právě teď nabízí jedinečná šance. BEST Prague totiž pořádá Summer is Gone párty, na které zjistíte, co jsme vlastně zač a mimo jiné se dozvíte, jak napsat úspěšný motivační dopis na kurzy pořádané naší organizací!

Summer is gone party - Poznej BEST Spirit!

• Co?: Summer is Gone Párty s prezentací o BESTu a s návodem, jak správně napsat motivační dopis
  • Link: https://www.facebook.com/…15948697431/?… – Zkontrolujte si událost i zítra, je malá šance, že se místo ještě změní.
  • Kdy: úterý 1. 10. 2013
  • Co: Od 19:00 prezentace, poté posezení u piva s členy BEST Prague, studenty, jež se zúčastnili letních kurzů a zahraničních studentů
  • Kde: Jedna z hospod na Strahově (podívejte se ještě před akcí na Facebookovou událost)

Těšíme se na vás v hojném počtu!