Staňte se cyklistickým králem Šumavy!

Jedním z vrcholů cyklistické sezóny a zároveň velkou výzvou pro sportovce bude silniční závod Král Šumavy, který 31. srpna odstartuje z malebného západočeského městečka Klatovy.

Šumava sice nabízí nádherné přírodní scenérie, ale nenechte se zmást. Obě letošní trasy (115 km a 225 km) jsou výzvou jak pro amatéry, tak pro zkušené závodníky a kopcovitý terén dá zabrat nejednomu ostřílenému profesionálovi. Tak hurá do sedel a začněte trénovat!
Author Král Šumavy patří mezi dva nejpopulárnější cyklistické závody u nás, letos se uskuteční již jubilejní – dvacátý ročník. Každoročně se jej účastní více než 3 000 závodníků. Do startu zbývají necelé tři týdny. Tak neváhejte a přihlaste se zde! Generální partner závodu mBank vám navíc uhradí startovné.
Startovné činí 500 Kč, mBank však nabízí jeho plnou úhradu. Stačí si zřídit mKONTO a provést tři platby kartou. Současně s proplacením startovného nabízí mBank každému závodníkovi slevový voucher v hodnotě 1 000 Kč na nákup kola značky Author a AGang v síti prodejců Author Bike Center. Největší peckou jsou ovšem zbrusu nová horská kola, která mBank rozdává v tombolách na všech závodech celé Author Maraton Tour. Ta bude trvat do 12. října a kromě Krále Šumavy dále zahrnuje: Ostravský Chachar (25. 8.), Lahofer Cup v Lančově (7. 9.), Pražskou padesátku (21. 9.) a ČT Author Cup v Josefově Dole (12. 10.).
Pokud máte rádi vlnitý terén, účast na šumavském cyklistickém klání si rozhodně nenechte ujít. Odvezete si skvělý adrenalinový zážitek a dobrý pocit ze svého výkonu!

Napsat komentář  • Nastala chyba, události nemohou být zobrazeny. Omlouváme se.