OKOŘeňte si festivalové léto

Nightwork, Kryštof, Tomáš Klus, Xindl X a Vypsaná Fixa…to jsou hlavní taháky 14. ročníku tohoto jednodenního festivalu. A doplní je neméně známí interpreti československé hudební scény – Miro Žbirka, Ondřej Brzobohatý, Doctor P.P., Anna Veselovská a Eddie Stoilow.

Festival Okoř startuje 17. srpna ve dvě hodiny a rozhodně je se na co těšit! Vystoupení předních českých a slovenských umělců i letos zajistí nezapomenutelnou atmosféru.

Na festival můžete vyrazit třeba na otočku autobusem, nebo si užít přespání na Okoři v bezplatném stanovém městečku. Více informací najdete na http://www.festivalokor.cz.

Díky letní akci mBank navíc můžete získat lístky úplně zadarmo. A protože každoročně mizí vstupenky závratnou rychlostí už v předprodeji, je nasnadě tuto nabídku využít.

A jak sehnat výhodně vstupenku?

mBank má pro každého něco. Buď můžete získat vstupenku zdarma, popřípadě, pokud už ji máte, dostat příspěvek v podobě 500 Kč. Na webu mFestak.cz obdržíte kód festivalu, který následně uvedete v žádosti o mKONTO. Pak už jen stačí provést tři platby novou kartou a počkat si na 500 Kč, které vám přijdou na účet nebo si vyzvednout vstupenku na jakémkoliv finančním centru nebo kiosku mBank.

Ani stávající zákazníci však neodejdou s prázdnou. Stačí, když banku doporučí a oba si mohou vybrat stejnou odměnu.

Ale ani to není všechno. Okoř totiž není jediný festival, na který zve mBank zadarmo… Kompletní seznam všech najdete na www.mFestak.cz.

Napsat komentář  • Nastala chyba, události nemohou být zobrazeny. Omlouváme se.