Studenti si zahrají o půl milionu korun již tuto sobotu

Půl milionu v banku studentského turnaje? Tak to ještě nebylo! Už tuto sobotu v Praze na Ladronce vyvrcholí turnaj studentů vysokých škol v plážovém volejbale Patria Direct Beach Open 2013, v němž se ve velkém finále utká nejlepší dvaatřicítka smíšených týmů z celé České republiky. Navíc je pro všechny příchozí připraven koncert Portless a The Prostitutes se vstupem zdarma.

Velkému finále o velké peníze předcházelo osm kvalifikačních turnajů v českých a moravských univerzitních městech, do nichž se zapojilo přes pět stovek amatérských hráčů. Sedmadvacet týmů si uhrálo účast ve finále přímo na hřišti, zbývající pětici z nich vytančily jejich roztleskávačky divokou kartu.

„Chtěli jsme udělat turnaj pro studenty, kteří mají rádi tento sport, chtějí se pobavit a při tom mohou vyhrát zajímavé finanční částky. Věříme, že se nám toho podařilo dosáhnout“, říká Oldřich Pavlovský, výkonný ředitel společnosti Patria Direct, která je pořadatelem celého turnaje. „Dlouhodobě se snažíme nejen o vzdělávání studentů v problematice finančních trhů, ale také o podporu různých sportovních aktivit studentů.“

Obrovský respekt si zaslouží opravdu všichni, kteří se zapojili, protože počasí nebylo moc přívětivé. Nicméně pro finále to bude přesně tak, jak má být: slunce, teplo, rozpálený písek!

Vítězný tým si z Patria Direct Beach Open 2013 odnese 300 tisíc korun a věcné ceny od partnerů, stříbrný tým bude řešit, jak naložit s odměnou ve výši 100 tisíc korun, pro bronzový je připraveno 40 tisíc korun. Zkrátka nepřijde ani vysoká škola, která postavila vítězný tým – jí bude náležet 50 tisíc korun. Na odměnu se mohou těšit i nejlepší roztleskávačky, pro které je připraveno 10 tisíc korun.

Sobotní program na Ladronce ovšem nebude patřit jen sportu – na finálový zápas naváže koncert populárních kapel Portless a The Prostitutes, který odstartuje ve 20.00. Po koncertu mohou všichni pokračovat v zábavě na afterparty v usedlosti Ladronka. Pro všechny příchozí je na koncert i afterparty vstup zdarma. Další informace o turnaji jsou k dispozici na webových stránkách www.patriaopen.cz nebo na facebookovém profilu – fb.com/patriaopen.