V pátek 7. června čekají studenty zdarma koncerty pod širým nebem a afterpárty

Holandská taneční skupina Kraak&Smaak roztančí páteční večer po závodech Univerzitních osem v rámci 100. ročníku Primátorek ČSOB Pojišťovny. Před nimi ještě vystoupí předkapela Atomic-Gigolo.

Jen co dozávodí univerzitní osmy a vyhlásí se jejich výsledky, odstartuje na náplavce Rašínova nábřeží v pátek 7. června od 19.30 hodin koncert předkapely Atomic-Gigolo.

Ta přítomné navnadí na následující vrchol programu, holandskou taneční skupinu Kraak&Smaak. Loňští účastníci pražského festivalu United Islands jsou známou funky-housovou kapelou.Jejich loňské vystoupení na Klubové noci bylo natolik úspěšné, že se kapela chce stále více prezentovat českým fanouškům. Nyní má další z možností.Koncert začne 7. června po 20 hodině přímo na náplavce Rašínova nábřeží.

Afterparty pátečního programu bude v rytmu electro-swingu a romské muziky

Hudebním koncertem na náplavce Rašinova nábřeží páteční program jubilejního 100. ročníku Primátorek ČSOB Pojišťovny neskončí. Kulturní program se přesune do nedalekého P. M. klubu, kde vystoupí DJ Gadjo.cz a DJové z uskupení MalalataSoundSystem.

Pod příjemně sebeironickým DJskýmnickem Gadjo.cz se skrývá známá postavička (nejen) pražské klubové a pubové kultury – excentrický, energií nabitý a za všech okolností usměvavý hudební nadšenec Martin Juráček. Už více než dekádu pumpuje taneční vervu do davů na předních českých i evropských festivalech

Vášeň pro romskou muziku – zejména maďarských olašských Romů – se v něm ostatně přirozeně rozbujela už v dětství ve slovenské Bošáce.

Během dlouhé hudební noci se představí také DJové z uskupení MalalataSoundSystem, kteří už dlouho učí české studenty tančit v rytmu electro-swingu.

Páteční noc bude dlouhá a zábavná. Rozhodně se máte na co těšit. Více informací najdete na http://www.primatorky.cz/.