Události na 20. týden

Co se bude dít tento týden? Poslední týden letního semestru (pro většinu fakult)? Čeká nás sport, kultura, ale i chvíle oddechu…

Dnes je možné zajít například do Café Lingea, které tradičně pořádá ISC. Tentokrát uspokojí asi nejvíce zájemců, tématem je angličtina.

Zítra je na programu odpočinek, případně dohánění restů, úkolů a seminárek. Ve středu nás totiž čeká rektorský den! Ať už se vydáte na Dračí lodě, bojovat za svoji fakultu, případně se utkáte v jakémkoliv jiném sportu. A večer nás čekají Mezi Bloky,  tradiční festival na Podolí. Případně, pokud vás nezajímají kapely jako například 100°C či Toxique, tak zavítejte na Strahov do stohu na poslední turnaj tohoto semestru, v Bluffu, viz. článek níže na homepage.

Čtvrtek bude tedy relax po náročné středě, ať už na volném hraní ve STOHu, nebo třeba na basketu s ISC. Případně můžete dorazit do eClubu na vyhlášení výsledků současné sezóny.

Co bude dál? Je Vám to stále málo? Určitě se vyplatí průběžně zavítat na Kontejnery k světu (akce před NTK), které nabízí mnoho zajimavých akcí, celý program naleznete zde. Osobně bych vypích ve čtvrtek přednášku o 3D tisku z FITu, případně v pátek zkušenosti od IAESTE a večer letní kino od klubu ČVUT – Kulaťák.

Prostě, je toho hodně a ještě navíc vskočit rovnýma nohama do zkouškového!