Festivalové léto s mBank: vstupenky zdarma i atraktivní soutěže

Praha, 13. 5. 2013 | Vstupenky na 11 festivalů nejrůznějších hudebních žánrů mají možnost získat noví zákazníci mBank. Pro ty, co už vstupenku na svůj oblíbený festival mají, pak nabízí zpětně příspěvek ve výši 500 Kč. Součástí festivalového léta je i soutěž o horská kola. Ani stávající zákazníci nepřijdou zkrátka, mohou vyhrát VIP balíčky festivalu Mighty Sounds včetně vstupu do zákulisí.

Vstupenky zdarma na letní festivaly nejrůznějších žánrů letos mBank připravila pro všechny hudební nadšence. Mezi 11 festivaly si vyberou jak vyznavači tvrdé metalové hudby, tak pohodáři holdující rytmu reggae. Princip je jednoduchý – stačí si zdarma zřídit běžný účet mKONTO, v žádosti vyplnit unikátní kód, který lze najít na www.mfestak.cz a provést tři platby novou platební kartou od mBank. Vstupenku pak lze vyzvednout na jakémkoliv finančním centru nebo vybraném kiosku mBank.

Zkrátka nezůstanou ani ti, co už si vstupenku na oblíbený festival pořídili. Pokud si zřídí mKONTO, zadají unikátní kód z www.mfestak.cz a posléze provedou tři transakce svou novou platební kartou, získají na svůj účet 500 Kč jako příspěvek na zakoupenou vstupenku.

Festivalové léto s mBank doprovází i atraktivní soutěže. Dva šťastlivci, kteří si zřídí od 2. 5. Do 31. 8. účet u mBank a provedou nejvíce transakcí platební kartou, získají jízdní kolo Author z limitované edice.

Pro stávající zákazníky mBank připravila jedinečnou možnost nahlédnout do zákulisí hudebního festivalu Mighty Sounds, jenž proběhne od 19. 7. do 21. 7. v Táboře. Čtyři z nich, kteří v období od 1. 5. do 31. 8. provedou nejvyšší počet platebních transakcí a zodpoví na jednoduché otázky zveřejněné na webu a sociálních sítích mBank, se mohou těšit na exkluzivní balíček VIP výhod. Ten kromě vstupu na festival obsahuje také ubytování ve VIP stanovém městečku, tričko a jako zlatý hřeb budou mít výherci možnost objevit se na pódiu se svou oblíbenou hudební kapelou.

Více informací o všech akcích i seznam festivalů na www.mfestak.cz.

Napsat komentář  • Nastala chyba, události nemohou být zobrazeny. Omlouváme se.