Vycestuj za pár šupů na vícedenní kurz!

Neměli jste čas nebo dostatečné štěstí, abyste se mohli zúčastnit letních kurzů? Nemusíte truchlit, BEST vám nabízí možnost přihlásit se na kurzy podzimní, které se konají už od začátku září, a proto máte stále možnost vyjet na kurz ještě před začátkem školy! Kurzů je méně, ale stejně tak je méně uchazečů, a proto stále zůstává slušná šance, že budete na některý kurz vybráni. Čas máte pouze do 12. 5. 2013

Neváhejte a přihlašte se na sedmi až čtrnácti denní kurzy v celé Evropě, na kterých se naučíte spoustu zajímavých technických dovedností a užijete si neskutečnou porci zábavy. Poznáte nové lidi s podobnými zájmy ze všech možných kultur a zlepšíte svou angličtinu. Za to vše zaplatíte pouze pár Euro, jediné, co si hradíte, je doprava na místo konání.

Více informací naleznete na našem webu v sekci Pro studenty, seznam kurzů pak na stránkách mezinárodního BESTu. Budete-li mít jakékoli dotazy, nebojte se nás kontaktovat na prague@BEST.eu.org !