Silicon Hill Open Wednesday

S poslední dubnovou středou se areál kolejí Strahov promění v dějiště hudebního festivalu SHOW neboli Silicon Hill Open Wednesday a rozezní se v rytmech písní studentských kapel. Již pátý ročník akce pořádané studenty pro studenty se uskuteční 24. 4. 2013 a chystá si pro tebe pestrý program.

Headlinerem jsou pop-punkové Rybičky 48, vedle nichž se na hlavní stage dále představí kapely Corsaires, Lolita, Rawdeus, When it rains a stříbrný vítěz Klání kapel High Society.

Kromě open-air koncertů jsou připravena i vystoupení na druhé stage v baru 10, kde si budeš moct poslechnout kapely jako Deztraktor, Band-a-SKA, Mouchy, Noxist, Natřije, Půlrok a Assort Plastic, a elektro stage s nejlepšími studentskými DJ’s.

Multižánrovou hudební produkci doplní zajímavý doprovodný program, z nějž rozhodně stojí za zmínku souboj o nejsilnějšího Strahováka – Silicon Hill Strongest Man a dámské Zápasy v bahně, do kterého si možná přijdou zaskotačit i kandidáti na krále a královny Majálesu. Zúčastnit se můžeš i ty a zasoutěžit si tak o lístky na pražský Majáles. Těšit se můžeš také na Chill-out zónu mezi bloky 6 a 7 v provedení klubu STOH (venkovní volné hraní).

Cílem celé akce je podpořit začínající studentské kapely nejen ze Strahova, umožnit jim vystoupit před početným publikem a představit se novým posluchačům. Jedná se o akci, kterou pořádají studenti z vlastní aktivity nejen pro své spolužáky, ale i širokou veřejnost.

Podrobnější informace o SHOW najdeš na stránkách, twitteru nebo facebooku (event). Celá akce startuje v 15:00 v areálu kolejí Strahov a bude přenášena online. Vstup je zdarma, pivo za 20 a mnoho dalších! Tak neváhej a přijď si užít první pořádnou jarní akci na Strahově.