Majáles studentů: začíná předmajálesové dění

V neděli 14. dubna se uskuteční zahajovací koncert v klubu K4 v Celetné, který odstartuje předmajálesové dění. Během něho se můžete těšit na další koncerty, debaty nebo workshopy.

Koncert začne v 19 hodin a zahrají: TAM DOLE TMA, písničkářka Eliška Sýkorová (EliS), AMBER SKY nebo TŘI OTAZNÍKY. Přijďte si poslechnout originální studentské kapely a seznámit se s Majálesem a autentickou studentskou kulturou. Neobyčejným večerem vás moderátorsky provede Jirka Pilip. K vidění bude královská koruna pro budoucího krále, či královnu nebo možnost vyfotit se s Allenem Ginsbergem.

V zadním salonku zároveň budete moci zhlédnout animaci k průvodu a také vyjádření několika známých osobností. Vstup samozřejmě zdarma!

Do 25. dubna je stále možné se přihlásit jako kandidát nebo kandidátka a usilovat o titul krále či královny studentského Majálesu. Dále je možné se přidat se svým spolkem nebo jako jednotlivci a také i jako neorganizované skupiny do alegorického průvodu studentů.

V rámci studentského Majálesu jsme pro vás připravili také sérii Majáles drinků, mimo jiné i v Klubu Čajovna na strahovských kolejích.

Do předmajálesového dění se zapojila i série koncertů „FELcafé music nights“. Koncert proběhne 17. dubna od 18.00 do 20.00 hodin ve FELcafé (přízemí budovy, Technická 2).

Více o Majáles drinku, alegorickém průvodu, volbě krále, či královny a dalším předmajálesovém dění naleznete na webu: http://majalesstudentu.cz/ nebo na našem facebooku: http://www.facebook.com/Majalesstudentu

Napsat komentář  • Nastala chyba, události nemohou být zobrazeny. Omlouváme se.