Comeback na ČVUT – Senta a Miloš Čermákovi

Miloš Čermák a Senta Čermáková ukončili studia na Elektrotechnické fakultě ČVUT v roce 1991. Oba vystudovali Biokybernetiku na katedře Technické kybernetiky. Jejich profesní dráhy se ale od inženýrství mírně odchýlily…

Kdy:  29. dubna, 16:00 – 18:00

Kde: Posluchárna FS 136 (Technická 4, Praha 6, Dejvice)

Miloš se stal publicistou, novinářem a spisovatelem, zejména působícím v časopise Reflex, nyní od ledna 2013 v ekonomickém týdeníku Ekonom. Senta se stala manažerkou v počítačové firmě Digital Equipment, později Compaq Corporation a nyní od roku 2008 působí v kalifornské centrále společnosti Hewlett-Packard Corporation.

Jak dnes vzpominají na vysokoškolská studia? Co jim dala a vzala? Co by ve svých karierách udělali jinak? Jak vidí Miloš budoucnost medií? Jak vidí Senta globalizaci a práci v celosvětových virtuálních týmech? Jak by ČVUT mohla vychovávat lepší novináře a lepší manažery?

Dozvíte se dne 29. dubna 2013 na jejich společné přednášce.