Toulky po zajímavých hospodách a restauracích

Dnešním dnem na portálu student.cvut.cz začíná nová rubrika a to „Toulky po zajímavých hospodách a restauracích“. Jedná se o pravidelný seriál, který vám bude každou středu přinášet zajímavé články o hospodách a restauracích z Prahy a okolí, které rozhodně stojí za to navštívit. Jmenuji se Lukáš Koudela alias Koudy a budu přispívat svými články do této rubriky společně s kolegy, Dušanem a Alenkou.

Jako každý student, tak i já jsem začal po příchodu do Prahy objevovat místní hospody a restaurace. Teď po několika letech strávených v Praze vás provedu po mých objevech.

Pokud byste chtěli, aby se tady psalo o vašem objevu, tak stačí napsat a my se tam zajdeme podívat. Nebo se k nám můžete připojit a sepsat o tom článek.

Koudy

POZN. Tato rubrika neslouží jako reklama, podniky jsou vybírané náhodně a autoři vyjadřují svoje postřehy a individuální hodnocení daných podniků