RETRO:Komiks číslo 5 žije!

Dnes máte unikátní příležitost spatřít jubilejní páté pokračování Studentova komiksového stripu. K takovému kulatému výročí jistě patří pořádná párty, jen s nejvybranějšími druhy alkoholu a liliputánskou kapelou, která to umí pořádně rozpálit. A protože máme rádi neobvyklá místa, koná se tato megaakce v Kuala Lumpur. Pokud máte čas, zaleťe se pobavit. (Po příletu se zeptejte na letišti, ochotně Vám řeknou, kde nás najdete)

S laskavým svolením Bugemos se redakce Studenta jednomyslně rozhodla postupně znovuvydat všechny již publikované stripy i s původním (originálním) úvodem, který tedy nebude vždy aktuální. Mistři Jojin & HedgeHog se vyjádřili, že největší poklonou jejich tvorbě by byl nástupce. Kreslíři, ozvi se nám!