Král a miss ČVUT zvoleni!

Ve středu 6. března proběhla na Masarykově koleji volba krále a miss ČVUT. Mužští kandidáti byli čtyři. Zbyněk Poskočil (FEL), Ondřej Kovář (FEL), Jan Kovář (FS) a Róbert Garai (FJFI). Za něžné pohlaví kandidovaly dvě slečny. Sonja Poupová (FBMI) a Eva Svobodová (FJFI). V porotě seděl předseda Akademického senátu ČVUT Petr Konvalinka, ředitel SÚZ Jaromír Příhoda, proděkan Josef Jettmar, bývalý prezident SU Tomáš Zloch, současná prezidentka Václava Sedlmajerová, člen AS ČVUT Tomáš Kouřim a členka Centrály SU Barbora Jakšová.

Po představení kandidátů proběhla společná improvizační hra. Poté následovala volná soutěž. V ní vynikla Sonja Poupová, která předvedla svůdný tanec u tyče tzv. pole dance.

Po krátké poradě poroty byly vyhlášeny výsledky. Miss ČVUT pro rok 2013 se stala Sonja Poupová a králem ČVUT Zbyněk Poskočil.

Zbyněk Poskočil
Zbyněk studuje fakultu elektrotechnickou. Již dlouhou dobu ho trápí neblahé povědomí o nich, jako o technicích a cítí potřebu to změnit. Nepatří mezi ty, kteří “jen mluví, ale nekonají”. Mezi jeho zájmy patří nosit krátké kalhoty a bavit se o věcech, kterým nikdo nerozumí. Má rád lukostřelbu. Neosedlává koně, ale Harley.
V budoucnu bych chtěl být vývojář vestavěných zařízení (Embedded systems).
Minulý rok bych na půl roku ve Finsku a letos se chystá na Taiwan.
Natočil i jeden reklamní klip.

Motto: Život není o mottech, je o tom dělat věci, které nás baví a naplňují a tím podněcují k cukání koutků směrem nahoru.

Sonja Poupová

Sonja je studentkou druhého ročníku na fakultě biomedicínského inženýrství. Ve volném čase se věnuje pole dance, józe a také ji baví kreslení, focení a četba. Zároveň se zasluhuje i o “záchranu” životního prostřední sběrem odpadu. Studium na fakultě bere spíše jako zábavu, jelikož se sama o nanotechnologie a život fakulty hodně zajímá. Chce stát po boku svého krále, jak se na správnou miss sluší a patří a podporovat ho ve všech rozhodnutích.

Motto: Co tě nezabije, to tě posílí.

Podpořte Zbyňka a Sonju na Facebooku!