eClub: Program na příští týdny!

Chcete se setkat s úspěšnými podnikateli, diskutovat s nimi na zajímavá témata a něco se i přiučit? Neváhejte dorazit ve čtvrtek na Karlovo náměstí!

14.3. David Vávra, Inmite: Životní cyklus indie aplikace
David je zkušený Android vývojář, autor úspěšné aplikace “Dlužníček”. Představí více technický pohled na definování MVP (minimal viable product), návrh UI, vývoj, testování a release aplikace z pohledu indie vývojáře. Poté ukáže, proč ta pravá práce začíná až po releasu. Po přednášce nabídneme občerstvení a možnost se na cokoli zeptat.

21.3. – Rozhovory o řešení
Jak otestovat svoje řešení u zákazníků? Tvoříte něco, co má skutečný potenciál vyřešit problémy vašich zákazníků? Zjistěte, jestli jsou zákazníci ochotni za váš produkt zaplatit. Jak odhalit, kdy zákazníci lžou? Jaký je rozdíl mezi rozhovory o řešení a testováním použitelnosti? Rádi bychom také v diskuzi probrali vaše první návrhy produktů.

28.3. – Motivační diskuze
Pozvali jsme celebritu českého podnikatelského nebe, aby si s námi popovídala o tom, jak vytvořit v ČR nadnárodní firmu. Po debatě bude následovat networking.

4.4. – Jak prezentovat?
Představení produktu je klíčem jak k prodeji, tak k získání investice. Ukážeme vám, jaké jsou základy úspěšné prezentace, jak zaujmout publikum a jak efektivně komunikovat své nápady. A jako obvykle bude následovat networking.

 

Celý program naleznete zde:

Napsat komentář  • Nastala chyba, události nemohou být zobrazeny. Omlouváme se.