RETRO: Studentův komiksový strip

Tento článek je trochu odlišný od většiny jiných, které v této době můžete číst v ostatních českých médiích. Nepojednává totiž o pokračování seriálu Nemocnice na kraji města. Ano, možná budu mnohé šokovat, ale osud Primáře Blažeje nás zajímá asi tak, jako bezdomovce daň z nemovitostí. Nám jde o jediné, originální ČVUT komiksový strip, který bude vycházet na tomto serveru každé úterý, a to na minutu přesně. Konec řečí – jdeme na to.

S laskavým svolením Bugemos  se redakce Studenta jednomyslně rozhodla postupně znuvy vydat všechny již publikované stripy i s původním (originálním) úvodem, který tedy nebude vždy aktuální. Mistři Jojin & HedgeHog se vyjádřili, že největší poklonou jejich tvorbě by byl nástupce. Kreslíři, ozvi se nám!