Bowlingový turnaj Studentské unie a SÚZ

Sobota 12.1.2013, zima začala dávat najevo, že se blíží do Čech. My jsme však mířili na bowlingový turnaj, kde jsme zastupovali IAESTE a redakci student.cvut.cz – proto také název “Skákající novináři”.

S námi přišel na turnaj i náš maskot – klokan. Turnaje se zúčastnili jak zástupci školy, fakult, ústavů, tak i studentské organizace nebo i zástupci města.

Turnaj začal mírnou rozcvičkou, párkrát si hodit a pak už naostro. Náš tým začal hned, protože v rozlosování dostal číslo 1. První kolo se nám tolik nepovedlo, naštěstí další už byly lepší.

V době kdy se nehrálo byly k dispozici další hry, které se nacházejí v Bowling Dejvice (Kulečník, šipky, fotbálek … atd.). Po dvou základních kolech jsme bohužel nepostoupili do semifinále, ale i přesto jsme se umístili na krásném 15. místě.

Lukáš Koudela

Krátce výsledky:

1. místo – Ptáci Jarabáci

2. místo – Tuningový koule

3. místo -  Švihadla

V individuální soutěži zazářili Michaela Lejsková (186) a František Šampach (215)

Kompletní výsledkovou listinu naleznete zde , případně se podívejte do fotogalerie.

Tým Studenta spojený s IAESTE (foto: Radim Roška)

Hráči v plném soustředění (foto: Radim Roška)

Jedna reakce na “Bowlingový turnaj Studentské unie a SÚZ”

1. worwan napsal:

jezis..podivejte se jak chudakovi klokanovi utiskujete tvar…chudak :)