Novoroční bowling SÚZ a SU ČVUT (10. ročník)

Turnaj je určen pro tříčlenná družstva studentů a zaměstnanců ČVUT v Praze. Každé družstvo se musí přihlásit vyplněním formuláře, na kterém může být uvedeno až pět hráčů. Střídání hráčů je dovoleno pouze pro jednotlivá soutěžní utkání, nikoliv v jejich průběhu.

Termín a místo konání

Sobota 12. 1. 2013 v Bowling a Billiard Dejvice . Prezentace začíná v 9.00, první hod na dráze pak od 9.30. Předpokládaný konec turnaje v 15.00.

Hrací systém, pravidla

Soutěž je určena pro 21 tříčlenných družstev)

1. kolo: Základní – Družstva jsou losem nasazena na dráhy k odehrání dvou her. Do druhého kola postoupí nejlepších 12 týmů – tedy týmů s nejvyšším součtem náhozů.

2. kolo: Semifinále – 12 nejlepších si volí dráhy dle náhozu z 1.kola. Každý tým hraje dvě hry. Do finále postoupí 6 mužstev s nejvyšším bodovým součtem, který je dám součtem dvou náhozů z druhého kola.

3. kolo: Finále – Se hraje na jednu hru, jejíž výsledek se přičte k průměru ze semifinále (2. kolo). O vítězi rozhodne nejvyšší bodový součet družstva.

V případě nejasností, či rozporů rozhoduje vedení turnaje.

Soutěž o nejlepší název týmu, nejvyšší nához muži/ženy

Doprovodná soutěž o nejlepší název týmu : Každý tým, v průběhu turnaje, vybere 3 nejoriginálnější názvy (kromě svého) a dá jim body 3, 2 a 1. Přičemž 3 dá tomu nejlepšímu. Vyhraje tým s největším součtem bodu.

Organizátory 10. ročníku je SÚZ a SU. V případě jakýchkoliv dotazů využijte e-mailovou adresu bowling@su.cvut.cz nebo využijte telefon 602 503 449 – David Holý.

Napsat komentář  • Nastala chyba, události nemohou být zobrazeny. Omlouváme se.