Zvířátkový turnaj s překvapením

Zvíííířáááááátka! Malá, velká, krásná, ošklivá. Tentokrát se to jimi bude ve STOHu jen hemžit. Zvířátka se budou stravovat zeleninou (Švábí salát) i sebou navzájem (Bláznivá zoo), maskovat se za jiná (Blafuj) nebo se prostě jen maskovat (Coloretto). Zkrátka provozovat vše, co zvířátka při hrách dělají.

Zvířátkový turnaj se koná ve středu 14.11.2012 od 20.00 v klubovně STOHu.

Jaké hry se budou hrát?

  • Blafuj! Máte ruku plnou havěti a rozhodně nechcete, aby se k Vám sestěhovala. Tak ji posíláte všem okolo a ti ji buď pošlou dál anebo budou chtít vrátit Vám, ale to se jim nepovede, pokud dobře Blafujete!
  • Bláznivá zoo Hra, kde záleží na tom, kdo koho sežere. Ten největší jedlík vyhrává. Máte na své ruce zásobu zvířátek a snažíte se, aby se všechna najedla (udala). První s celou rukou na stole vyhrává.
  • Švábí salát Paprika! Salát! Šváb! Postřeh a mrštný jazyk, to je to, co potřebujete, aby před Vámi neskončila hora zeleniny se šváby…
  • Coloretto Jako chameleon umíte měnit barvy tak často jak potřebujete. Ale pozor. Kdo to přežene, zůstane pozadu za ostatními nebo schytá i mínusové body. Vyčkejte na správnou chvíli a seberte karty soupeřům dříve než se vzpamatují!

Další informace, online přihlašování a systém turnaje naleznete na webových stránkách Klubu STOlních Her STOH: stoh.su.cvut.cz

Napsat komentář  • Nastala chyba, události nemohou být zobrazeny. Omlouváme se.