Studentská krev – Seminář o bezpříspěvkovém dárcovství krve

Jsi dárce krve, nebo se jím chceš stát? Je to bezpečné? Bolí to? Proč bezplatně? Na tomto semináři se dozvíš všechny potřebné informace o dárcovství a krvi samotné. Odpovědi na tyto otázky Ti odpoví odborníci z transfúzních oddělení na seminářích v rámci projektu Studentská krev.

Dne 21.11. 2012 od 13:00 se v zasedací místnosti děkanátu 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy, uskuteční Seminář o dárcovství krve, kde se dozvíš odpovědi na Tvé otázky ohledně bezplatného dárcovství krve. Na semináři bude zajímavá přednáška o dárcovství krve a krvi samotné. Dotazy Ti rádi zodpoví odborníci z transfuzních oddělení.

Letos jde již o 4. ročník této akce. Celý projekt je nyní spuštěn na období 15.10. 2012 – 31.5. 2013. Akce Studentská krev je primárně organizována studentskými kluby, které jsou součástí Studenské unie ČVUT, Studentské unie ČZU, Studentské unie UK a Stavovské unie studentů.

Najdete nás i na Facebooku:  http://www.facebook.com/events/203545073113461/