INDRA Future Minds 2013

Chcete se utkat s týmy z celého světa? Reprezentovat ČVUT a ČR na mezinárodní soutěži? V případě postupu se podívat na finále do Brazílie? Získat uplatnění po studiu? Tak čtěte dál!

Future Minds 2013 je třetí ročník mezinárodní univerzitní soutěže pořádané firmou Indra. Souboj studentů technických škol se zájmem o inovace probíhá v multikulturním prostředí a za pomoci moderních komunikačních technologií.

Cílem je vyřešit jednu z Indrou navržených “enigm” – projektů řešení, které vycházejí z reálných a inovativních projektů. Hlavní cenou je zaměstnání v Indře v některé ze zúčastněných zemí a bonus 600 euro měsíčně. ke mzdě

Účastníci jsou studenti posledního ročníku magisterského studia VŠ, technicky zaměření, se znalostí AJ, týmové spolupráce, kreativity, komunikace a s množstvím mimoškolních aktivit. Celý tým tvoří 3 účastníci (jeden je kapitán) a jeden náhradník.

První fáze probíhá virtuálně, vždy kooperují dva týmy ze dvou univerzit. Do finále postoupí jen 2 páry, tedy 4 univerzity. Následuje boj tváří v tvář, v centrále Brazilské Indry (Sao Paulo). Hraje se o již zmíněné zaměstnání v Indře s bonusem ke mzdě.

Letos se koná již třetí ročník soutěže, v minulých letech se jako “enigma”  řešil mimo jiné web Realu Madrid, nebo také plán realizace londýnských voleb. Historicky prvním vítězem je Španělsko, poté Filipíny. Na Českou republiku to stále čeká!

V případě zájmu o účast posílejte životopisy do 15.12.2012 na tento kontakt:

Kateřina Mičánková
Human Resources