Highlights 45. týdne

Druhý listopadový týden nás opět čeká spousta akcí. Ať už sportovní, nebo herní, případně kulturní či vzdělávací. Co si kdo vybere, záleží jen na něm!

Pondělí ve znamení hraní – ať už tradičně volná herna ve STOHu, nebo Volejbal od ISC – není třeba více představovat.

Na druhý den v týdnu je nachystáno opět plavání v Podolí – kdo ještě na legendární plovárnu nezavítal, měl by to rozhodně zkusit!

Středa je, jako obvykle, středobod všech aktivit. Tentokrát hraje prim seminář Kariérního centra na téma V čem je má cena. ale alternativní program je také atraktivní, turnaj s překvapením ve STOHu či prezentace ISC, tentokrát trochu konstrastní a to Mexika, Korei a Finska.

Čtvrtek již podruhé v čajovně zasvědcen cestovatelským příběhům. Tentokrát bude autor těchto řádků vyprávět o pobytu v Banja Luce, srbské metropoli v Bosně a Hercegovině. Více info na Facebooku.

Nicméně tentokrát před víkendem nekončíme, v sobotu se koná Souboj Fakult! Tentokrát se fakulty střetnou ve volejbale, určitě týmy zaznamenají spoustu povedených podání i drtivých smečí. Více zde: http://soubojfakult.su.cvut.cz/ Přijďte fandit!