Highlights 44. týdne

Podzim se nám přehoupl do další části, listopad přinese bezesporu další ochlazení počasí. Ale čeká ochlazení i studentské aktivity?

V pondělí je na programu přednáška Jiřího Plamínka na téma Řešení konfliktů. Kariérní centrum tentokrát pořádá akci v posluchárně 337 fakulty Strojní, takže stále zbývá přes 50 volných míst.

Úterý nabízí opět ISC Swimming. Stačí přijít v 7 večer na pokladn podolského bazénu a připojit se k dalším plavcům!

Prostřední den v týdnu nabídne nevídanou akci – Den iKariéra. Jde o speciální akci IAESTE, která doplňuje březnový veletrh, nabízí ale mnohem větší propojení se společnostmi. Neváhejte se zaregistrovat na některý z workshopů společností Barclays či Škoda Auto.

Ve čtvrtek je možné se odreagovat u volného hraní ve STOHu. Z nepřeberného množství her si jistě každý vybere!

I tento týden má tedy mimo nepřeberného množství přednášek a cvičení co nabídnout, tak proč toho nevyužít!