Den iKariéra na ČVUT!

Už tuto středu (7. 11. 2012) se bude na fakultách ČVUT strojní a elektrotechnické konat Den iKariéra, jehož pořadatelem je IAESTE ČVUT Praha.

Jedná se o akci, při které školu navštíví některé z nejvlivnějších firem České republiky. Těmito společnostmi jsou letos ŠKODA AUTO a jeden z největších bankovních subjektů na světě BARCLAYS.

Firmy budou pro studenty pořádat workshopy a panelovou diskusi. Očekáváme hojnou účast studentů, které zajímá možné uplatnění v těchto společnostech.

ŠKODA AUTO bude hlavně hledat schopné strojaře a elektrotechniky, BARCLAYS zase nadané studenty informačních technologií.

Tématy pro letošní workshopy jsou u ŠKODA AUTO „Trendy ve vývoji osobních automobilů“ a u BARCLAYS potom „Technology at Barclays“.

Přijďte a zúčastněte se workshopů i panelové diskuse, registrujte se na www.iaeste.cz/dik a zvolte si svůj workshop či diskusi.

Všichni jste srdečně zváni! Pospěšte si s registrací, volných míst ubývá!