Poučení po učení

Tak a už zítra (15.10. 2012) od 18:00 tu máme zase další Informatický večer, že nevíte o co jde? No dobře, tak já vám to povím a aby to bylo dostatečně přesné a vypovídající, vypůjčím si formulaci z oficiálního webu FITu:

“Jedná se o přednáškový cyklus z nejrůznějších oblastí informatiky pořádný Fakultou informačních technologií ČVUT. Přednášky či workshopy českých i zahraničních odborníků jsou určeny studentům a pracovníkům ČVUT i široké odborné či laické veřejnosti. Vstup je zdarma. “

A o čem, že to vlastně bude?

První z Informatických večerů tohoto zimního semestru bude o… chvilka napětí… spolehlivosti rozsáhlých webových aplikací. Eduard Matúš, absolvent bakalářského oboru Elektrotechnika a Informatika na FEL ČVUT, který v současnosti pracuje jako Site Reliability Engineer ve společnosti Google v týmu odpovědném za vysokou dostupnost vyhledávače, nám poví něco o této velice zajímavé problematice a možná nám dá malinko i nahlédnout do toho, kterak se s tím vypořádal Google. Takže pokud vás toto téma zajímá a po celém dni stráveném pod náporem učiva, máte nutkání si ještě přisolit, tak se zastavte 15.10.2012 od 18:00 do zhruba 19:30 v posluchárně T9:107 v Nové budově ČVUT v Dejvickém kampusu a nechte se i po učení poučit.