Letní Olověný Dušan zná své vítěze!

Během večerních hodin středy 4.10. proběhlo vyhlášení nejlepších studentských prací za uplynulý letní semestr v podání studentů FA. A Student pochopitelně na vyhlášení nemohl chybět!

Již tradiční udílení cen se odehrálo na útulném pódiu, které stálo na náměstíčku před Novou budovou ČVUT. Po obvodu prostoru byly vyvěšeny veškeré nominované práce, takže každý mohl dle svého zhodnotit výkon poroty, zdali by hlasoval stejně.

celkem se vyhlašovaly3 kategorie, architektura – jednotlivci a ateliér, design pouze jednotlivci, ateliér nebyl nominovaný žádný. A kdo si odnesl kýženou cenu, která vyskočila z balónku?
V kategorii Architektura – Jednotlivci z 12 nominovaných uspěli:

Edita Lehnerová - Terapeutická komunita

Michal Leňo - Dům správce Karlova mostu

Matúš Sceranka – Atol

Tereza Šváchová – Bar2Ak

V kategorii Architektura – Atelier uspěli:
Ateliér Michala Kuzemenského a Ondřeje Synka
Ateliér Ondřeje Císlera
Ateliér Petra Hájka a Jaroslava Hulína

V kategorii Design – Jednotlivci zazářila:

Helena Sládková – Hodiny

Závěrem nezbývá než poděkovat porotě za nelehkou, ale spravedlivou práci a pogratulovat úspěšným studentům. Ilustrační fotografie z následujícího koncertu, na který navázala party až do brzkých ranních hodin: