Highlights 42. týdne

V tomto týdnu se podíváme do STOHu, na seminář, podíváme se od latinské Ameriky či do Egypta.

V pondělí je eClub! Petr Kukol je slavný programátor, který porovná práci pro velké korporace s malým startupem. Hurá na Karlovo náměstí!
Druhý den týdnu by mohl být třeba sportovní… ISC nabízí 90 minut plavání v Podolí s bandou zahraničních studentů. Sportovat při konverzaci v angličtině?

Prostřední den je tradičně věnován zahraniční party. Latino night, neboli prezentace Brazílie, Peru, Argentina, Venezuela. Let’s dance!

Takzvaný malý pátek nabízí možnost přijít do STOHu na Volné hraní. Přímo v areálu Strahovských kolejí, v přízemí jednoho z bloků, je malá herna. Výběr her je opravdu ohromující, už víte, co s volným večerem?

A co na pátek? No se školou mě nestrašte! ;)