Highlights 41. týdne

Co vše nás v tomto týdnu čeká? Možná rozhovor s děkanem, Hokejová bitva čtyř univerzit či třeba prezentace dalších států.

Na každý den vybíráme (zpravidla) jednu událost. Tak se na to podíváme!

Pondělí

eClub pořádá na Karlově náměstí setkání s Adamem Zbiejczukem na téma sociálních médií. Jestli jsi na Facebooku jako štika ve vodě, zde nesmíš chybět!

Úterý

Je opravdu nabité. Od 16:15 se koná tradiční Hovory s děkanem, hostem je pan docent Ivan Havel. Pokud se chceš na něco zeptat přímo děkana elektrotechnické fakulty, neváhej se zastavit!

Ještě nás v úterý čeká Hokejová bitva. Modří lvi se nejprve utkají s nevypočitatelnou VŠE. Vše od 18:30. Následuje zápas o 3. místo ve 20:00 a slavní finále o pohár nejcennější v 21:30. Takže hurá na hokej!

Středa

Ve středu je možné zavítat na druhý den ekonomického veletrhu Šance, který se pořádá v prostorách VŠE. Pokud Tě láká práce pro některé z hvězd celosvětového businessu (třeba v IT oddělení), můžeš se přijít přeptat, co by to obnášelo.

A následně večer prosviště znalosti angličtiny na English Lesson by ISC!

Čtvrtek

Patří sportu! Buď od tří badminton, nebo od osmi basketbal. Košíček či míč, body jako body. Více v našem kalendáři.

dost bylo přednášek a další akcí… Hurá na víkend!

Všechny výše zmíněné akce naleznete samozřejmě v našem Kalendáři!